Pomáháme snižovat náklady na provoz budov

Pomáháme vám

snižovat náklady

na provoz budov

Komplexní
řešení

Nabízíme komplexní přístup. Pomůžeme vám zhodnocení vaši situace a nemovitosti. Osobně vás navštívíme a poradíme vám, jak postupovat.

Vše vám zařídíme bez starostí

Fotovoltaická
elektrárna

Slunce Vám nikdo nezdraží. Vytvořte si vlastní systém výroby a uchování energie.

Tepelné
čerpadlo

Jedno z nejefektivnějších způsobů vytápění a ohřevu. Je možné ho propojit s fotovoltaikou.

Rekuperace
tepla

Pomocí technologie využíváme teplo z odpadních vod či vzduchu a vracíme jej tak zpět do systému.

kogenerační
jednotka

Systém, který jednou jednotkou dokáže vytvořit velké množství tepla a zároveň elektřiny.

Zateplení
a Izolace

Metoda zateplení je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která musíte během výstavby či rekonstrukce objektu učinit.

Úprava
odpadních vod

Dokážeme splaškové odpadní vody vrátit zpět do systému např. na zalévání záhonů, do výrobního provozu ad.

Komplexní návrh

správa
energií

úspora celého objektu

Ucelený balíček našich služeb. Ve velmi detailní studii hledáme veškeré možné úsporné technologie, které Vám zajistí úspory čí částečnou soběstačnost.

Velmi jednoduše si u nás můžete tuto službu nezávazně poptat. Do 24 hodin se vám ozveme na zpět.

další služby
a technologie

Změnou dodavatele můžeme za dodávku každé MWH za elektřinu a plyn dokážeme ušetřit i pár set korun. Někdy je vhodné ceny fixovat, jindy užívat spotový ceník.
Pro své klienty zkontroluji kompletně systém osvětlení a navrhnu optimální typ vzhledem k užití, výkonu a úspornosti.
Mnoho domácností a firem užívá stále více a více úsporné osvětlení a spotřebiče. Mnohdy se tedy stává, že zastaralý hlavní jistič je předimenzovaný a tím pádem platíme velké poplatky distribuci.
Zajistím změnu z jednotarifu do dvou tarifní sazby (vysoký a nízký tarif). Ušetříme tak na ceně za elektřinu, ale také hlavně velkou část za distribuci! Jak pro D tak i C sazby.
Spořiče vody ve vodovodních bateriích či úsporné sprchy snižují průtok vody. Voda je napěněná vháněným vzduchem. Tímto ušetříme jak na spotřebované vodě až 60 % tak i na ohřevu spotřebovávané vody. Vhodné jak pro domácnosti, hotely, restaurace, školy, internáty a jiné kde je např. větší pohyb osob.
Pro veškeré objekty, které chtějí znát dopodrobna veškeré spotřeby. Velmi vyžívané při instalaci technologií a hlavně firmami s vlastní trafostanicí. Hlídáme a optimalizujeme všechny dohodnuté odběrné kapacity, jističe a další.
Zajištění je jednou z nezbytných úprav instalovaných technologií. Hlídám, aby technologie nebyly vyjmuty z pojistných podmínek, aby byly správně nastaveny limity pojistného plnění a zajistím likvidace pojistných událostí.
K projektu navrhnu také vhodné financování dle možností klienta.

Máme
zkušenosti

Naše zkušenosti jsme začali sbírat již od roku 2014 ve stavebním a izolačním odvětví. Následně, v roce 2018 založil Ondřej Horáček vlastní společnost PURPANDA, která se během tří let stala jednou z nejlépe hodnocených firem v oblasti stříkaných izolací v české republice. Nyní naše úsilí o zlepšení energetiky na českém trhu pokračuje se společností Zlinergy.

reference

klienti napsali o nás

Skvělá domluva, vstřícnost, velmi rychlé jednání. Pracovníci příjemní, práce odvedena precizně. Mohu všem doporučit a firmě poděkovat.

Zdeňka Augustinová

Velmi vstřícný přístup, velmi rychlé a ochotné jednání. Realizace super, rychle hotovo a velmi kvalitně provedeno. Můžu jen doporučit.

Pavel Skopi

Bezproblémová domluva i realizace. Můžu doporučit.

Petr Simandel

NÁŠ TÝM

Ondřej

jednatel

Více než 9 let pomáhám klientům snižovat náklady na provoz budov. Každý z nás by měl najít možnost, jak pomoci odlehčit naší planetě a nechat ji znovu dýchat. Já pomáhám snižováním energetické náročnosti budov.

Zuzana

asistentka

Jsem ráda u něčeho, co pomáhá šetřit naši planetu a mám velmi blízký vztah k přírodě, proto mne práce v tomto oboru nesmírně naplňuje.

Dominik

technik

Po studiu jsem pracoval jako údržbář CNC strojů, kde jsem se po krátkém čase stal vedoucím výroby. Energetický obor nabízí obrovský potenciál a možnosti a já chci být u toho.

Individuální
přístup

Každý klient je originál. Co platí u souseda, jiné firmy, sousedního města/obce nemusí vždy platit i u Vás. Každý případ procházím s pečlivostí přesně podle potřeb klienta pro Vaši maximální spokojenost. Za mne nemá smysl šetřit čas na úkor kvality odvedené práce.

Přijďte k nám na cafE

Konzultace zdarma

konzultace zdarma

© 2022 All Rights Reserved

konzultace zdarma

Nabízíme vám až 80% energetickou soběstačnost

Fotovoltaická elektrárna